Чаруюча Венеція

(4 дні / ночівки)

1 день. Виїзд із Ужгорода в 06:00. Перетин кордону. Переїзд у м. Братислава. По дорозі відвідання Аквасіті з термальною водою у м. Попрад.Приїзд У Братиславу.Розміщення у готелі.За бажанням шопінг у торговому Центрі, поряд з готелем. Нічліг.

2 день. Сніданок. Переїзд до Відню. Оглядова екскурсія по місту , де ми познайомимось із архітектурними шедеврами бароко, ренесансу, класики,готики – Парламент,Нова Ратуша, Віденська опера, замок Хофбург, фешенебельний Грабен і серце Відню – площа Штефанплац з її величавим собором. Переїзд до Венеції на нічліг.

3 день. Сніданок. Якими б епітетами не вихваляли це місто, їх буде замало, щоб описати всю красу Венеції. Її треба бачити! І ми з вами зануримось у цю красу. Площа Сан Марко – перлина італійської архітектури з собором Сан Марко, Вежа, палац Дожів, Лоджета, а далі по «кале» – так називають вузенькі вулички у Венеції – пройдемось по площам, що розташовані вздовж каналів. Вільний час. Після вільного часу виїзд на нічліг до Нодьканізи.

4 день. Сніданок. Відпочинок в басейні з термальною водою. По дорозі додому шопінг у супермаркеті «ТЕСКО». Виїзд на кордон.

ЦІНА ТУРА: 240 € + 85 € – віза + 150 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  Аквасіті в Попраді – 13 €
●  3 нічліги + 3 сніданки в готелі;   ●  кораблик в Венеції – 12 €
●  проїзд по всьому маршруту;  ●  басейн в Хевізі –  9 €
●  оглядова  екскурсія;  
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.