Дві столиці на Дунаї (Будапешт — Відень)

(3 дні / 2 ночівки)

1 день. Зустріч групи на вокзалі. Переїзд кордону. Продовження маршруту до м. Мішкольц. Відвідання термального басейну у печері. Продовження руху до Будапешту. Розміщення у готелі. Виїзд до Парламенту, огляд Базіліки Св.Іштвана, пішохідна прогулянка по найкрасивішій вулиці Будапешта – Ваці. Переїзд на Площу королів. Огляд замку Вайдахуняді. Приїзд у готель. За бажанням вечеря. Нічліг.

2 день. Сніданок. вранці о 7:30 (місцевого часу) до Відню – прекрасної музичної столиці, де кожен будинок дихає старовиною, де так як і в Ужгороді Ви вдихнете запах смачної кави, де пройшовшись по Рінгштрассе – символу Величності Австрійської Імперії Ви побачите в міському парку пам’ятник королю вальсів – Й. Штраусу, оперний театр, пам’ятник Марії Терезії, Парламент, найкрасивішу в Європі Ратушу і на закінчення – замок Хофбург. Перейшовши на пішохідну частину серця Відня – вулицю Грабен – Ви зайдете у готичний собор Св. Стефана, пройдетесь чарівними вуличками старовинного центру. Вільний час. Пізно ввечері після огляду палаючого у електроілюмінації Відня вирушаємо до Будапешту. Нічліг.

3 день. Сніданок. Переїзд до одного з найкрасивіших міст розташованих на берегах Дунаю СЕНТЕНДРЕ. Екскурсія по місту, відвідання унікального музею марципанів. Можна відвідати дегустаційний підвал і скуштувати національні страви. Переїзд у Будапешт. Відвідання океанаріуму-тропікаріуму та вільний час у торговому центрі “Кампона”, або відвідання купальні “Сейчені”. Виїзд на кордон. Або, як варіант після Сентендре переїзд у Егер огляд міста та виїзд у Долину красунь на дегустацію і гуляш.

ЦІНА ТУРУ:  135 € + 35 € +150 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  купальні в печері (Мішкольц) –  10 €
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;   ●  базиліка Св. Іштвана (Будапешт)  –   1 €
●  проїзд по всьому маршруту;  ●  замок Шонбрун (Відень) – 15 €
●  оглядова  екскурсія; ●  вечеря в готелі (3 страви)  –   7 €
●  медичне страхування;  ●  музей марципанів (Сентендре) –   2 €
●  гід-супроводжуючий. ●  купальні “Сейчени” (Будапешт)  – 15 €
  ●  океанаріум-тропікаріум (Будапешт) – 10 €
  ●  дегустація вин з гуляшом (Егер)- 15 €