На батьківщину смачнющого сиру та дерев’яних черевиків (Тур до Амстердаму)

(8 днів / ночівок)

1 день. Зустріч групи на вокзалі. Перетин кордону. Рух по маршруту до Вроцлава. По дорозі релаксація в термальному  “Аквасіті” в Попраді. Прибуття у Вроцлав.  Поселення в готелі. Нічліг.

2 день. Сніданок. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсія по Вроцлаву. Це привабливе та гостинне місто вражає гостей круглий рік. Як тільки не називають це місто: «квітка Європи», «перлина міст», «місто мостів та каналів», «польська Венеція». Вроцлав побудований на 12 островах, з’єднаних 117-ма мостами. Багата архітектура – готика, бароко, ренесанс, різноманітні скульптури, скульптурні ансамблі, та, особливо велика кількість гномів прикрашають  вулиці та площі міста. Площа Ринок, церкова Іоанна Христителя з його прекрасним портиком, костелом Св. Алжбети, Рацлавицька Панорама, Ратуша та університет і ще багато інших цікавинок будуть дивувати вас своєю красою. Вільний час. Ввечері виїзд до Амстердаму. Нічний переїзд.

3 день. Прибуття в Амстердам рано вранці. Поселення в готелі тільки о 14:00, тому ми одразу починаємо знайомство з містом. Оглядова екскурсія з гідом: церква Св. Миколая, канали та мости, кавовий будиночок, музей Ван Гога, площа Дам. Вільний час. Переїзд та поселення в готелі. Нічліг. 

4 день. Сніданок. Виїзд з готелю. Відвідання парку Койхенхоф з його дивовижними тюльпанами та різноманітними іншими квітами. Переїзд в селище Заансе Сханс де ми відвідаємо знаменитий музей сирів, музей вітряних млинів, та фабрику по виготовленню дерев’яних черевиків. Продовження маршрутудо м. Брюгге. Поселення в готелі. Нічліг.

5 день. Сніданок. Виїзд з готелю. Екскурсія по Брюгге — місту, відомому чисельними музеями, прямокутною ринковою площею з вежею, яка має висоту 107 м.  зі знаменитими курантами; реставрована Ратуша — де знаходяться оновлені статуї 33-ох графів та графинь фландрійських, будівля суду, резиденція графів  з унікальним каміном, прикрашеним різьбою по дереву, гербами, портретами та статуями; церква Богоматері, кафедральний собор Христа Спасителя з  багато прикрашеним інтер’єром. Вільний час. Переїзд в Брюссель. Оглядова екскурсія: Велика площа, Ратуша, Палац Правосуддя, Манекен Піс. Переїзд  на нічліг в м. Кьольн.

6 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по місту, в ході якої ми побачимо Кельнський собор — домінанту міста та його прикрасу, багато музеїв та храмів, оперний театр. Переїзд в Нюрнберг на нічліг.        

7 день. Сніданок. Екскурсія по Нюрнбергу: Кайзерівський замок, ринкова площа з фонтаном 40-а фігур, Палац Правосуддя, храми-близнюки, будинок Дюрера.  Переїзд в Шопрон. Нічліг. 

8 день. Сніданок. Переїзд на кордон. Посадка на потяг в м. Ужгород.

Ціна тура:  486 € + 35 € + 160 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  музей Ван Гога (Амстердам)  – 20 €/5 € (дор./діти)
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;   ●  парк Койхенхоф (Койхенхоф)  – 15 €
●  проїзд по всьому маршруту;  ●  селище Заансе Сханс (Заансе Сханс) – 15€
●  оглядова  екскурсія; ●  замок Кайзера (Нюрнберг) – 10 €
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.