Словаччина на всі смаки

(5 днів / ночівки)

1 день. Перетин кордону. Прибуття в місто Кошіце, екскурсія  по  місту, переїзд в  м. Попрад. Відвідання одного з найбільших аквапарків Європи — “Аквасіті”. Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день. Сніданок.  Виїзд у Високі Татри. Дихаємо  свіжим  повітрям  на  повні груди і відпочиваємо на природі. В зимній період за бажанням можна покататися на лижах.  (Прокат гірськолижного спорядження та підйомників за додаткову оплату!). Продовження  екскурсії  в  Дем’янівських сталагмитових  печерах. З  хорошим  настроєм  повертаємось  у  готель. Нічліг .

3 день. Сніданок. Виїзд в місто Кежмарок. Відвідання  Королівського  Граду.  Продовжуємо екскурсійну програму відвіданням  міста-музею Левоча. Повернення в готель. Нічліг.

4 день. Сніданок. Виїзд до столиці Словаччини — Братіслави.   Братислави. Ми  побачимо  з  вами  собор  св. Мартина. Примаціальний  замок, Братиславський  град, словацький  національний  театр, замок  Грасалковича. Вільний  час. Переїзд до м. Модра. Поселення в готелі. Нічліг.

5 день. Сніданок. Виїзд у Спішську Нову Вез. Огляд Спішського Граду. Повернення додому. За бажанням заїдемо до супермаркету “ТЕСКО”. Виїзд на кордон. До нових зустрічей!

ЦІНА ТУРА:  145 € + 35 € + 150 ГРН.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  Собор Св. Алжбети (Кошіце)  –  2 €
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;   ●  Аквапарк “Аквасити” (Попрад) – 12 €
●  проїзд по всьому маршруту;  ●  Дем’янівська печера (Дем’янівська Долина) –  8 €
●  оглядова  екскурсія; ●  Кежмарський замок (Кежмарок) –  6 €
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.