Захоплююча подорож по старій Європі (Тур до Парижу)

(7 днів / ночівок)

1 день. Зустріч групи на вокзалі. Перетин кордону. Переїзд до Мюнхена. Поселення в готелі. Нічліг.

2 день. Сніданок. Нас запрошує “Німецький Рим”- місто з чудовим духом гостинності, по якому хочеться бродити з ранку до ночі… Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, смаженими  ковбасками та найбільшим в світі  святом “Октоберфест”… Під час оглядової  екскурсії ви побачите: Мариенплатц, Стару та Нову ратуші, замок Німфенбург, Резиденцію, Баварську Оперу. Переїзд на нічліг до транзитного готелю.

3 день.  Сніданок. Переїзд в Париж. По дорозі заїдемо до столиці Ельзаса – Страсбург, містогород, в якому народився гімн Франції – «Марсел’єза», пам’ятник архітектури Всесвітнього історичного значення, де знаходиться штаб–квартира Ради Європи та Європейського парламенту. Прибуття в Париж. Поселення в готелі. Нічліг. 

4 день. Ласкаво просимо в Париж, де традиції хорошої їжі та прекрасного вина збереглись з давніх часів, де на нас чекають романтичні старовинні вулички з усміхненими перехожими. Скільки захвату виникає при цих словах: Ейфелева вежа, Нотр-Дам, Лувр… Нас очікує захоплююча мандрівка найгарнішими місцями Парижу. Прогулянка почнеться на острові Сіте. Його називають «початком усіх початків» – колискою Парижу. Ми відвідаємо перлину Парижу – Нотр Дамм, який зберігає багато таємниць та історій підкорює своєю величністю та убранством, Площа Трокадеро, Палац Правосуддя та неповторна дзвіниця Сент-Шапель, тут же і бувша в’язниця  Консьержі, яка донині зберігає печаль Марії Антуанети… Поселення в готелі. Нічліг.

5 день. Сніданокк. Хто не був у Луврі, той не бачив у Парижі, тому ми поспішаємо відвідати один з найвизначніших музеїв світу. Продовжимо знайомство з Парижем автобусно-пішохідною екскурсією: площа Згоди, Парижська Опера, Великий Бульвар, Єлисейські Поля, Триумфальна Арка. Завершимо прогулянку екскурсією в музей парфумерії Фрагонар, де познайомимося з мистецтвом  виготовлення ароматів Парижу. Вільний час. В вечірній час нічний переїзд в м. Зальцбург.

6 день. Прибуття у Зальцбург – місто маленького формату, однак, світового значення. Його по праву називають «сценою світу», завдяки численній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому Місті… Пішохідна прогулянка по Старому Місту познайомить нас с найбільш відомими визначними пам’ятками Зальцбурга: Домським собором, монастирем Капуцинів та Францисканців, замково-парковим ансамблем Мірабель, будинком-музеєм Моцарта, а також з символом Зальцбурга – величною та неприступною фортецею Хоензальцбург. Вільний час. В 16:00 виїзд до м. Братислава. Нічліг.

7 день. Сніданок. Екскурсія по столиці Словаччини – Братиславі, яка  представляє Вашим поглядам незвичайний ансамбль: Братиславська  фортеця – Град, Старе Місто, готичний собор Святого Мартіна, витончена Ратуша (ХV. ст.), Михальскі ворота з грандіозною вежею, через які королі проїжджали на коронування, хранитель придворних таємниць – старовинний замок Примаціал. Неодмінно буде можливість здійснити «священний обряд»  сфотографуватися біля статуї Чумила (роззяви-спостерігача). Від’їзд на Україну. Перетин кордону.  До нових зустрічей!

ЦІНА ТУРА:  380 € + 35 € – віза + 160 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  Лувр (Париж) 12 €
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;    
●  проїзд по всьому маршруту;   
●  оглядова  екскурсія;  
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.