Колоритне Закарпаття

(3 днів / 2 ночівок)

1 день. До 10.00 години прибуття групи в м Ужгород. Зустріч, уявлення екскурсовода, початок екскурсії «Місто над Ужем». Пішохідна оглядова екскурсія по обласному центру міста Ужгород: прогулянка по центральній пішохідній вулиці Корзо, по найдовшій в Європі липової алеї, знайомство з історією міста і Закарпаття, архітектурними і скульптурними пам’ятниками. Відвідування кафедрального греко-католицького собору, Ужгородського замку (X-XI ст.) – візитної картки міста, етнографічного музею-скансену під відкритим небом. Переїзд в Мукачево. По шляху проходження дорожня екскурсійна інформація. Відвідування Мукачівського замку «Паланок» (XII-XIII ст.), Музею. Придбання пам’ятних сувенірів. Огляд панорами міста Мукачево та околиць з оглядових майданчиків трьох веж замку. Пішохідна екскурсія по місту Мукачево. Знайомство з другим за величиною містом Закарпаття, його історією, пам’ятками, архітектурними та культовими спорудами. Відвідування супермаркету «Барва» і ринку. За бажанням групи екскурсія в жіночий діючий монастир (XVIII ст.), Бажаючі можуть взяти участь у Божественній літургії, помолиться і поставити свічки за живих і мертвих або придбати необхідне в монастирській церковній лавці. Прибуття в готель. Розміщення. Вечеря. Ночівля.

2 день. 08:00 – сніданок. Авто-екскурсія в місто Берегово. Купання в критому термальному басейні з джакузі в оздоровчому комплексі. За бажанням групи тут же можна провести дегустацію закарпатських вин і придбати вподобані сорти вин. Пішохідна оглядова екскурсія по місту Берегово, знайомство з культовими спорудами різних конфесій і замком Берегвар (XIX ст.). Переїзд в місто Хуст. по шляху оглядова екскурсія по місту Виноградово, знайомство з Виноградівським замком (XII-XIII ст.), замком Перені (XIV ст.), де колись знімався художній фільм «Табір іде в небо». Зупинка на Красному Полі, яке тісно пов’язане з історією Закарпаття. Прибуття в місто Хуст – колишню столицю Карпатської України. Обід на комплексі «Нарцис». Сходження на Замкову гору до руїн Хустського замку (XIII-XV ст.). Знайомство з його історією і легендами. Огляд міста, долини річки Тиса та румунських гір з висоти замкової гори. Оглядова екскурсія по місту. Авто-переїзд в Міжгірський район на туркомплекс «Синевирське озеро». По шляху проходження зупинка в селі Іза – «столиці» лозоплетіння Закарпаття, придбання виробів з лози. Зупинка біля Теребля-Ріцької ГЕС, яка з’єднує дві гірські річки Теребля і Ріка, а її турбіни працюють використовуючи енергію падаючої з висоти води річки Теребля в річку Ріка. Це дуже унікальна гідроелектростанція. Приїзд в Міжгір’ї. Оглядова екскурсія. Продовження маршруту на туристичний комплекс «Синевирське озеро». Зупинка на Синевирському перевалі, щоб помилуватися гірськими ландшафтами з висоти перевалу, сфотографуватися. Прибуття на туркомплекс. Розміщення. Вечеря в колибі, вечір відпочинку. Вільний час, відпочинок за особистим планом. знайомство з територією і околицями комплексу. Насолода свіжим гірським повітрям, дзюрчанням річки і чудовою красою гір, вкритих хвойним лісом. Ночівля.

3 день. 8:30 – сніданок. Піший перехід (1,5 км) до перлини Карпат Синевирського озера, його ще називають «Морське око», екскурсія історії освіти озера, народні легенди. Прогулянка навколо озера по одній з вибраних стежок: «Надії», «Віри» та «Любові». Відпочинок на природі. Бажаючі можуть покататися по озеру на дерев’яному плоту або верхи на конях за додаткову плату. Повернення до туркомплексу придбання сувенірів. Звільнення номерів, посадка в автобус з речами. Авто-переїзд на водоспад «Шипіт», по шляху дегустація мінеральної води. Прибуття на гірськолижний курорт «Пилипець». Піший перехід до водоспаду «Шипіт», екскурсія, фотографування, відпочинок в чудовому куточку природи. Повернення до автобусу. Бажаючі можуть піднятися на крісельному підйомнику на вершину гори – Боржавські полонини (за додаткову плату; вартість на 1 людину – 30 грн.). 17:30 – 18:00 – пізній обід в колибі. Виїзд через смт. Воловець в Нижні Ворота на міжнародну трасу Чоп-Львів. Від’їзд додому. Закінчення програми туру.

Ціна екскурсійного туру на 1 особу – 785 грн.


В ціну туру входить:
● два ночівлі в номерах зі зручностями;
● харчування:
  – вечеря + сніданок в Готель;

 • обід на туркомплексі «Нарцис»;
  вечерю, вечір відпочинку в колибі на ТОК «Синевирське озеро» + сніданок;
 • пізній обід в колибі смт Воловець.
  ● робота гіда-екскурсовода – 3 дні;
  ● вхідні квитки:
 • в Ужгородський замок;
 • етнографічний музей;
 • в природний заповідник «Синевир» та на озеро;
 • в термальний басейн;
 • на водоспад «Шипіт».