Закарпаття – літній відпочинок

Автобусно-пішохідний екскурсійний тур: Ужгород – Мукачево – Берегово-Виноградів – Хуст – Міжгір’я – Синевирське озеро – водоспад Шипі

3 дні / 2 ночі

1 день. 10:00 Приїзд в Закарпаття на гірсько-лижний центр «Пилипець» – готель. Розміщення. Сніданок. 11:00 – пішохідна екскурсія до водоспаду «Шипіт». Відпочинок на природі в прекрасному смерековому лісі біля стрімкого гірського струмочка з якого можна попити екологічно чистої води, помилуватись лісовим пейзажем, послухати миловидний щебет птахів. Тут же можна підібрати до вподоби облаштоване місце, розвести багаття, спекти картоплю, засмажити на дерев`яних шампурах шматочки сала або шашлик. Відпочивши з дороги і зарядивши свої легені чистим гірським повітрям повертаємось в готель. Вільний час. Відпочинок за власним бажанням. Вечеря. Є можливість скористатись послугами ресторану (кафе-бару), колиби. В зручний для туристів час відвідати баню (сауну). Нічліг.

2 день. 9:00 – сніданок. Виселення з готелю. 9:00 – авто-переїзд до Синевирського озера. По дорозі короткі зупинки біля мінеральних джерел, дегустація Келечинської та Соймівської  мінеральних вод. Маршрут проходить через райцентр Міжгір`я, Синевирський перевал, на якому робимо зупинку, щоб помилуватись гірськими пейзажами з висоти перевалу. Приїзд в село Синевирська Поляна до підніжжя гори на якій розташоване Синевирське озеро. Пішохідний перехід 1,5 км до озера. Відрізок шляху надзвичайно цікавий. Навкруги ліс, смереки та смерічки, шум гірського потоку, що витікає з озера. На озері екскурсія, історія виникнення озера і народні легенди, прогулянка навколо озера по одній з вибраних стежок: «Віри», «Надії» або «Любові». Бажаючі можуть покататись верхи на конях або дерев`яному плоті за додаткову плату. Організоване сходження у складі групи на гору Озірна (1405 м.н.м.). Відпочинок на вершині гори, огляд гірських пейзажів і звичайно є прекрасна можливість помилуватись з висоти гори озером – «Морським оком». Повернення до місця зупинки автобусу. Відвідання сувенірних лавок-магазинів. 16:00 виїзд по маршруту: Міжгір`я – Хуст – Тячево – Рахів – Яремче. Дорога проходить вздовж течії найбільної  ріки Закарпаття, Тиси, та Українсько-Румунського державного кордону. Проїжджаючи через закарпатсько-румунські села є можливість полюбуватись архітектурою приватних будинків, прекрасним дизайном, подивуватись розмірам сільських садиб та їх архітектурними ансамблями. Зупинка біля Центру Європи. Відвідання колиби-музею. Приїзд в Рахів. розміщення в готелі. Вечеря. Оглядова екскурсія по місту Рахів – «Гуцульському Парижу». Нічліг.

3 день.  8:30 сніданок. Здача номерів. Переїзд в м. Яремче через смт. Ясиня, зупинка на Яблуницькому перевалі, відвідання гуцульського ринку. Знайомство з м. Яремче, водопадом «Пробій» та відвідання торгово-сувенірного центру міста. Виїзд додому.

Комплексна ціна туру на 1 людину – 590 грн. при групі – 50 чол.

В ціну входить:

 вхідні квитки на територію гірського природного заповідника «Синевир» та «Синевирське озеро»;

● вхідні квитки на водоспад «Шипіт»;

● 2 ночівки в готелях, номери зі зручностями;

● харчування: 3 сніданки, 1 вечеря;

● послуги екскурсовода-інструктора на водоспад «Шипіт», «Синевирське озеро», для сходження на гору «Озірна» і по м. Рахів;

● адміністративно-господарські витрати туристичного агенства;

● безкоштовне обслуговування 2 керівників + водіїв по всій програмі туру.