Зимові канікули Попрад-Краків

(3 дні / ночівки)

1 день. Зустріч групи на вокзалі в  м. Ужгород. Перетин кордону. Виїзд у м. Попрад.  Приступаємо до улюблених зимових розваг — катання на санках, лижах. В післяобідній час виїжджаємо до м. Попрад, щоб розважитися в аквапарку «Аквасіті». Повертаємося до готелю, де на нас вже чекає смачна вечеря, та заслужений відпочинок. Нічліг.

2 день. Сніданок. Сьогодні ми розпочнемо наш день з відвідання загадкового підземного дива природи — Дем’яновскої сталактитово-сталагмитової печери або королівського замку. Після екскурсії вирушаємо до Кракова. Розселення в готелі.

3 день. Сніданок. Оглядова екскурсія по місту  Краків ,в ході якої ми побачимо Барбакан, який колись з міцними стінами та Флоринськими воротами оточували місто та служили обороною Старого Кракова , пройдемось Королівським Шляхом, по площі Головний Ринок, Сукениці, в яких ви зможете придбати на згадку сувеніри та вироби місцевих ремісників, Маріацький Костел та Колегіум Маюс – Ягелонського університету. Продовжимо нашу екскурсію на Вавельскому схилі, де знаходиться Королівський замок, Дзвін Сигізмунда, Кафедральний Собор, де коронувалися володарі польської корони. Вільний час для шопінгу.  В 19.00 виїзд додому. 

Доброго вам здоров’я і до нових зустрічей у нових екскурсійних програмах!

Ціна тура:  110 € + 35 € + 150 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●  аквапарки “Аквасіті”, “Татраланлія”
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;   ●  Дем’янівська печера
●  проїзд по всьому маршруту;  ●  прокат лижного спорядження, санок
●  оглядова  екскурсія;  
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.