По замкам Чехії

1 день. Переїзд кордону. Зупинка на 2-3 години в купальні Мішкольц-Тополцо. (10 Євро)
Інтер’єр, водні вулички, з змінною температурою води, різні водні масажі. Після переїзд в Будапешт. Короткий відпочинок, а потім екскурсійна прогулянка по найкрасивіших місцях Будапешта: Рибальський бастіон, мости через Дунай, красень Парламент, Базиліка Св. Іштвана і серце Будапешта – вул. Ваци. Ночівля.

2 день. Сніданок. Виїзд до озера Хевіз. По дорозі заїзд в Сейкешфегійрвар. Екскурсія в замок І.Борі, будівництво якого тривало 45 років. Будував його своїми руками архітектор, професор Будапештського університету для своєї коханої дружини Ілони. (5 Євро) Продовження маршруту. Приїзд в готель в Хевізе. Розміщення, короткий відпочинок і виїзд в Шюмег на кінне подання з вечерею. Є багато красивих замків або парадних палаців, а є фортеці. Саме слово фортеця відносить нас в ті часи, коли мечем і вогнем ламких копій, пестив слух прекрасних дам. Кинута рукавичка або троянда, могла коштувати життя лицареві на турнірі. Слова честь і доблесть були не пустим звуком …. (50 Євро). Ночівля.

3 день. Сніданок. Відпочинок на озері Хевіз. (15 Євро) В 12. годин виїзд в м. Чеський Крумльов. Романтична вечірня прогулянка по дивному місту, багатому легендами і бувальщинами з цікавими розповідями гіда. Ночівля.

4 день. Сніданок. Казкове містечко перенесе вас в дитинство, яке згадується нам по казках прочитаним мамою. Містечко невелике, але привабливий своїм незвичайним інтер’єром, де за кожним поворотом вас чекають доброзичливі казкові персонажі, що піднімають настрій. Королівський палац перенесе нас в епоху середньовіччя. Це другий за величиною палац в Чехії після Празького. Чеськокрумловский град є одним з найцінніших історичних пам’яток Чехії. Недарма саме місто Чеські Крумльови і королівський замок знаходяться під егідою ЮНЕСКО. (20 Євро) Переїзд на нічліг.

5 день. Сніданок. Місто Тельч є одним з 10 найкрасивіших міст Чехії. Історичний центр і старовинний замок ХУ ст.охраняются ЮНЕСКО. Дивну прямокутну площу з маленькими будинками в стилі бароко і ренесанс, роблять її казково незвичайною. Замок Тельч-шедевр ренесансної архітектури зберіг свій казковий вигляд до наших днів. Чеською Венецією називають його, тому що розташовується він на воді між озерами. Переїзд в м. Брно. Екскурсія в карстову печеру. (13 Євро) Переїзд в Закопане. Ночівля

6 день. Сніданок. День починаємо з відпочинку. Пройдемо по головній вулиці Закопане-Круповка. Заглянемо на знаменитий ринок зі всілякими товарами місцевого виробництва, в тому числі сиру різних видів. За бажанням провести час в Аквапарке- 9 Євро. Прощаємося з Європою і на кордон.

Ціна туру 270 е + 35 віза- за небіометричний паспорт +210 грн.
В ціну не входять вхідні квитки.

  • Транспорт-автобус
  • Проживання 5 ночей + 5 сніданок
  • Гід-екскурсовод
  • Медстрах