Віват, Париж, Віват!

Маршрут Ужгород-Егер– Шопрон –Нюрнберг—Париж-Мюнхен –Зальцбург

Термін 7 днів без нічних переїздів

1 день. Переїзд кордону.По дорозі заїзд у знамените місто—Егер, яке героїчно відбивалося від навали турок.В захисті міста приймали участь навіть жінки та діти. Невелика екскурсія по місту, а далі в термальну купальню Егерсалок (10 е)продовження маршруту до транзитного готелю.

2 день. Сніданок. Виїзд у м. Нюрнберг. Екскурсія по найцікавішим місцям, впродовж якої ми оглянемо кайзерівський замок –1050 р., Ратушу, Фрауенкірхе, та багато чудових фонтанів на тему віршів Ганса Сакса : Сімейна карусель,Чоловік з гусьми, фонтан доброчинностей. Поселення у готелі.

3 день. Сніданок.Виїзд до Парижу. По дорозі заїзд до м.Мангейм, яке називають “квадратним” так як воно побудоване квадратами по паралелям та перпендикулярам вулиць. Цікавий замок побудований для курфюрста в стилі барокко зараз слугує студентам університету. Та ще багато цікавих несподіванок чекає на вас в цьому спокійному місті. Приїзд у Париж. Нічліг.

4 день. Сніданок.Автобусна екскурсія по Парижу :площа Конкордія, Єлісейські поля, Тріумфальна Арка ,Собор Нотр-Дам. Після екскурсії відвідання знаменитого Лувру. Набережні Сени та миготіння Ейфелевої вежі ми зможемо спостерігати з вікон кораблика, здійснивши вечірню романтичну прогулянку на кораблику.За бажанням можна повечеряти за 12 е в закладі швидкого харчування. Нічліг

5 день. Сніданок.Сьогодні Ейфелева вежа, символ Парижу (18 е) Екскурсія в неперевершену Парижську Оперу. Відвідання парфумерної фабрики, де ви зможете придбати за пристойними цінами оригінальну французьку косметику та парфуми. Нічліг у транзитному готелі.

6 день. Сніданок. Екскурсія в м.Мюнхен—столиці Баварії, місті з багатою історією, традиціями,місті проведення Октоберфестів, де свого часу починав свою політичну кар’єру Адольф Гітлер…. Невелика екскурсія по Зальцбургу– місто знаменитого композитора і Музиканта…..Переїзд до транзитного готелю.Нічліг

7 день Сніданок. І виїзд до кордону.

ЦІНА ТУРУ: 380 е + 250 грн.

В ціні—Транспорт
Нічліги + сніданки по програмі
Екскурсійна програма
Медстрахівка
Гід-супроводжуючий
Послуги фірми
По Парижу переїзди на метро
Вхідні квитки по програмі оплачуються додатково