Різдвяний феєрверк 20.12.2019

Маршрут: Ужгород – Белянська пещера- Закопане- Краків – Ужгород 20.12.2019

Транспорт: автобус єврокласу

Склад групи: мінімум 25 туристів !

Тривалість туру: 3 дні

1 день. Виїзд із Ужгороду. Переїзд словацького  кордону. Відвідання  однієї з найкрасивіших  пещер в Європі – Белянська, де ви будете вражені всіма витворами природи, які виростають звідусіль – боків, звисають зі стелі, виростають як гриби із землі і їм вже мільйони років. Продовження маршруту через відомий багатьом туристам центр польських Татер – Закопане. Тут проводять свій зимовий відпочинок тисячі туристів. Пройдемось по головній вулиці Закопане-Круповка, відвідаємо сирний ринок, де скуштуємо безліч видів сиру і далі до Кракова  на  нічліг.

2 день. Сніданок.  Огляд Кракова почнемо з Барбакану, який є одним з найкраще збереженим в Європі. Ринкова площа вразить вас своїми  різдвяними пахощами – ковбаска та глінтвейн – основні смаколики Кракова. Сукениці. кафедральний собор, собор св. Петра. Все це залишить у вас найкращі спогади про різдвяний Краків.  Вільний час у кавярні за приємними розмовами та відвідання  різдвяних бутиків покращить ваш настрій. Нічліг.

3 день. Сніданок. Сьогодні оглянемо знаменитий Вавель. Історія його сягає в давнє  Середньовіччя. Королівський замок, кафедральний собор з його монументальними та неперевершеними скульптурами, гобеленами. Зайдемо в гробницю де поховавний президент Польші з дружиною – Качинський. Після обіду виїзд  додому.

Вартість  туру –  145 €  + 210 грн – послуги

У вартість входить:   У вартість не входять:
●  відкриття  візи;  ●   вхідні  квитки
●  2 нічліги + 2 сніданки;  
●  проїзд по всьому маршруту; 
●  медичне страхування;   
●  гід- екскурсовод.