Швейцарія – “Тринадцять миттєвостей весни” 26.10.2021 року

Маршрут : Ужгород-Нодьканіжа-Бергамо-Женева- Монтрьо-Веве-Лозана-Берн-Люцерн-Цюріх-Ужгород

Термін туру : 6 днів

Кількість туристів : 25 чол.

1 день. Переїзд кордону. Приїзд до м.Егер. Коротка оглядова екскурсія по місту, історія якого багата на події пов’язані з турецьким султаном Сулейманом Прекрасним. Фортеця, яку захищали не тільки воїни, але й жінки і навіть діти. Переїзд в Егерсалок, одну з найкращих термальних купалень Угорщини.Штучні білі гори з різних мінералів, свіже повітря, насичене натрієм,калієм та ще багатьма іншими мінералами.Після приємного релаксу продовження маршруту.Переїзд через Будапешт до транзитного готелю на нічліг.

2 день. Сніданок. “Нет повести печальнее на свете”… Цей твір неперевершеного Шекспіра прославив невелике містечко Верону і поставив його на одну висоту з іншими найвідомішими містами Європи.Його романтика,аура та архітектура приваблює мільйони туристів. Переїзд до готелю.Нічліг.

3 день. Сніданок. Бергамо…Чудове місто з архітектурними та скульптурними безцінними памятками, які викличуть у вас бурю емоцій та вражень. Базиліка Санта-Марія—Маджоре,Площі Сан Сальваторе та Веккья, з стародавніми Палаццо, Стара та Нова Ратуші. Вільний час. Переїзд на нічліг біля Женеви.

4 день. Сніданок. Швейцарія—одна з найдорожчих країн Європи. Відповідно і рівень життя в цій країні дуже високий. Чисте повітря, приємна атмосфера, Спокій—все це Швейцарія. На узбережжі Женевського озера, яке є родзинкою не тільки міста Женева, але і всіх містечок та поселень, головною гордістю міста є фонтан Же-дО– візитна картка. Пройтись по набережній, побачити вершину Гори Монблан, зайти в собор святого Петра—мрія кожного туриста. Монтре казкова перлина швейцарської Рівєри, де відкриваються чудові краєвиди гір та озера, неперевершений дизайн міста-курорта порадує ваше око. Замок-фортеця 10 ст. Шильон—взірець середньовічного будівництва, парки та вілли містечка Веве. І, на кінець Лозанна, місто не тільки з неповторними краєвидами, але й історією та багатьма памятками—замок Морж, собор Нотр Дам, музеї та вузенькі звивисті вулочки старого центру—Сіте . Переїзд до готелю на нічліг.

5 день. Сніданок.Переїзд до міста в якому любив бувати ….Фонтани, що прикрашають вулиці міста можуть посперечатися з найкрасивішими фонтанами Риму,Нюрнберга. Любов бернців до ведмедів маніакальна, і було б дивно якби живі ведмеді не були присутні в місті. Незвичайної красоти готичний храм висотою в 100 м височить над середньовічним історичним центром. Люцерн – сама назва міста викликає позитивні емоції.Старовинні водонапірні башти, критий деревяний міст – Капельбрукке довжиною 200 м, якому вже більше 800 років, прикраси старовинної історичної частини міста – ратуші та храми. Вільний час. Переїзд до готелю.Нічліг.

6 день. Сніданок. Дивовижний шарм цього міста привертає до себе тисячі туристів. Вузенькі вулочки, старовинні дворики та ратуші, ніби пов’язані з багатством та розкішшю найдорожчого міста Європи і фонтани,фонтани,фонтани, яких налічується приблизно 1000—все це – Цюріх. Рейнський водоспад дивимося, дивуємось. Нічний переїзд в Ужгород.

ЦІНА ТУРУ : 385 євро + 230 грн.

В ціні : трансфер єврокласу
5 ночей + сніданки
Гіди по Женеві, Берну, Цюріху
Медстрахівка, супроводжуючий