(9 днів / ночівок)

Чорногорія – ще зовсім юна мальовнича країна, в якій проживають добрі слов’яни.  Відпочинок у Монтенегро це не тільки лагідне Адріатичне море,  мальовнича природа та неповторні каньйони, від яких перехоплює подих. Під час відпочинку Ви можете відвідати древнє місто Котор,  відоме  ще  з  IV  ст. до н. е., місто Цетиньє, де знаходиться монастир в якому зберігається рука Іоана Христителя і за повір’ям має велику цілющу силу, можете покататись по знаменитому Скадарському озері, з його унікальною “колекцією” птахів, оглянути мальовничий острів Св. Стефана, найгарнішу в Європі Боко-Которську затоку і ще багато незабутніх туристичних місць  чекає на Вас в цьому маленькому раю.

Ви можете поїхати нашим комфортабельним автобусом євро-класу обладнаним кондиціонером, телевізором та м’якими відкидними сидіннями, або власним транспортом. Наші вілли з усіма зручностями у туристичному центрі Чорногорії — Будві, та готель “Альбатрос”, який розмістився в сосновому бору на самому березі моря недалеко від у м. Улцинь  задовільнять найвибагливішого  туриста (див. Наше розміщення).

Тож приємного Вам відпочинку, гарної погоди та шоколадної засмаги!

1 день. Зустріч групи на ж/д вокзалі в ЧОПІ. По дорозі заїзд в один із багато чисельних термальних    купалень на території Угорщини. А далі переїзд до Чорногорії – в край, де в кам’яному морі проживають добрі слов’яни. Ви побачите найкрасивіший гірський ландшафт в Європі, чисті, смарагдового кольору, річки та озера, помилуєтесь найкрасивішим в Європі  каньйоном. Нічний переїзд до Чорногорії.

2 день. Приїзд у туристичний центр Чорногорії — старовинну БУДВУ, місто, яке  відоме  було вже з IV. ст.н.е. Розміщення на віллі. Відпочинок, а потім – старовинними  вуличками  по  романтичній  Будві – бліц-екскурс. Цитадель, вуличний театр, православна та католицька церкви – все це здивує вас своїм середньовічним виглядом. Вечеря. Нічліг.

3 день. Сніданок. Після довгого переїзду не завадить відпочити. Тому відпочиваємо набираємось  енергії позитивних емоцій на завтрашню  екскурсію. Вечеря. Вільний  час до ранку.

4 день. Сніданок. Екскурсія у найстаровинніше місто  Чорногорії – Котор.  Відоме ще з IV. ст. до н. е. По дорозі маємо можливість милуватися другою по красоті в Європі  Боко-Кокторською затокою, почуємо багато легенд про цей чарівний куточок Чорногорського побережжя. Із захопленням побродимо по вузеньким вуличкам старого міста Котора, яке було закладене ще в ХІІ. ст. Після екскурсії виїдемо в приватний  будинок – музей, де працьовиті, гостинні господарі пригостять смачною національною  вечерею, скуштуємо доброго чорногорського вина. Повернення в Будву. Нічліг.

5 день. Сніданок. Купаємося, засмагаємо, відпочиваємо. Вечеря. Нічліг.

6 день. Сніданок. Виїзд у духовну столицю Чорногоріі — Цетинє. Ми побуваємо з вами у монастирі, де зберігається святиня — рука Іоана Хрестителя (за повірям має великі цілющі властивості) який хрестив Ісуса Христа, пройдемось по красивим залам замку короля Ніколи. Повертаємось у Будву. Оглядова програма по віллах Будви. Вечеря. Нічліг.

7 день. Виїзд в Албанію—місто Круя, місто чудових майстрів срібних виробів, місто де зможете відвідати фортецю і музей албанського героя Скандерберга. Вечеря. Нічліг.

8 день. Сніданок. Купаємося, засмагаємо, відпочиваємо. Останній день в чудовому краї, ніжемось на сонці і мріемо повернутись сюди ще хоча б раз. Прощаемось із мереживом вузеньких вуличок, кидаемо в море 5 українських копійок на счастья, купляемо на останні гроші сувеніри. Ой як не хочеться додому і все таки вирушаемо! Нічний переїзд в Україну.

9 день. Дорога додому завжди коротша. В вечірній час вас привезуть до потягу. До наступних зустрічей! 

Ціна тура:310 € + 35 € (візи) + 200 грн.

В ціну входить:  В ціну не входять вхідні квитки по програмі!
●  відкриття  візи;  ●   монастир (Цетинє) – 3 €
●  2 нічліги + 2 сніданки в готелі;   ●  замок короля Нікола –  5 € 
●  проїзд по всьому маршруту;  ● кораблик по Боко-Которській затоці – 15 €
●  оглядова  екскурсія;  
●  медичне страхування;   
●  гід-супроводжуючий.